Joeri Niessing

  • Financial Controller
  • Beschikbaar vanaf 28 juni
  • 40 uur per week
  • Regio Vierlingsbeek
Vrijblijvend gesprek aanvragen
Joeri Niessing

Over Joeri Niessing

Ik ben een betrokken financial die graag de uitdaging aangaat. Met een solide achtergrond in diverse financiële posities ben ik enthousiast om op projectbasis organisaties te helpen bij hun financiële vraagstukken. Als persoon ben ik ambitieus, leergierig en avontuurlijk.

Werkervaring

  • Financial Controller a.i. - ClearVision
  • Finance Specialist a.i. - Royal Eijkelkamp
  • (Junior) Project Controller - Radboud Universiteit Nijmegen
  • Crediteuren Administrateur - Smits Rolluiken en Zonwering
  • Administratief Medewerker - Bovemij
  • Procesverbeteraar - CGM
  • Administratief Medewerker - NRF

Opleidingen

  • Finance & Control - Hogeschool Arnhem en Nijmegen
  • Bedrijfsadministratie niveau 4 - ROC de Gildeopleidingen Venray
  • Financieel Administratief Medewerker niveau 3 - ROC Boxmeer

Meer informatie of vragen?
Neem contact met ons op

Liever direct contact

WhatsApp
Google

Yor-in krijgt een 4.9 o.b.v. 110 reviews

Daarom een Specialist van Yor-in

  • Snel inzetbaar met de juiste kennis
  • SNA gecertificeerd
  • Geen match? We helpen je graag verder

In het kort

  • Financial Controller
  • Beschikbaar vanaf 28 juni
  • 40 uur per week
  • Regio Vierlingsbeek

Hoe het werkt

Stap 1

Vraagstuk en profiel doornemen

Onze Business Manager neemt contact met je op om samen het achterliggende vraagstuk te bespreken. Op basis daarvan stellen we een of meerdere Specialisten aan je voor.

Je ontvangt van ons alle informatie die je nodig hebt om een goed beeld te krijgen van de Specialist. Denk hierbij aan een CV en een profielschets, maar ook aan praktische zaken zoals het uurtarief.

Stap 2

Uitnodigen op gesprek

Onze Specialist komt bij je langs voor een eerste kennismaking. Tijdens dit gesprek bespreken jullie de inhoud van de opdracht en kijken jullie of er een goede klik is, zowel persoonlijk als inhoudelijk.

Onze Business Manager sluit graag aan om een volledig beeld te krijgen van de organisatie en de opdracht.

Stap 3

Match en contract

Is er een wederzijdse match? Dan spreken we zo snel mogelijk een startdatum af. Uiteraard heb je van ons dan al de tariefafspraken en overige contractuele voorwaarden ontvangen. Zodra het contract is getekend, start onze Specialist op de afgesproken datum.

Stap 4

Opvolging en nazorg

Onze Specialist is gestart, fijn! Om het maximale uit de samenwerking te halen, komt de Resource Manager van onze Specialist graag langs om te kijken hoe het gaat en hoe we het beste uit de tijd bij jou op opdracht halen.

Vergelijkbare Specialisten

Rob de Wit

Rob de Wit

  • Assistent Controller
  • Regio Zaltbommel
  • Beschikbaar vanaf 1 augustus
Bekijk Specialist